Taşınabilir oyun Hitman Sniper Assassins’in kapalı betası başladı; yeni görseller paylaşıldı

Yayıncılığını Square Enix’in yaptığı, geliştiriciliğini ise daha evvel Hitman Go ve Hitman Sniper’ı yapan Square Enix Montreal’in yeni oyunu Hitman Sniper Assassins, taşınabilir aygıtlar için geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.

Oyunun kapalı betaya geçtiği ile ilgili aslında resmi bir duyuru gelmedi. Bir Reddit kullanıcısı oyunun Google Play’de kapalı betaya açıldığını fark etti. Oyunu oynadığını ispatlayabilmek için de oyundan birkaç görsel paylaştı. Ne yazık ki oyun içi bir görsel göremiyoruz fakat arayüzü net bir formda görebiliyoruz.

Hitman Sniper Assassins, bu yıl içerisinde fiyatsız olarak iOS ve Android için çıkış yapacak. Oyunun şu anda sadece Google Play sayfası açılmış durumda. Oyunun görsellerini ve mağaza sayfasını aşağıda bulabilirsiniz.

Hitman Sniper Assassins’te yeniden dünyanın farklı yerlerine giderek amaçlarınızı indirmeye çalışacaksınız. Öbür oyunlarda da olduğu üzere çeşitli mukaveleler yapacaksınız fakat bu sefer misyona gitmeden evvel kendinize bir keskin nişancı takımı oluşturmanız gerekecek. Her birinin kendine has bir silahı ve özelliği olacak. Bu yüzden misyona gitmeden evvel uygun düşünmeniz gerekecek. Karakterlerin kendi yetenekleri ve silahları dışında, kendi kişilikleri ve geçmişi de olacak.

Geliştirici grup amaçlarınızı etkisiz hale getirmek için çeşitli yolların olacağını ve kendinizi ziyadesiyle özgür hissedeceğinizi söylüyor. Amaçlarınızı etkisiz hale getirmede bulduğunuz farklı metotlara nazaran de ekstra puanlar kazanabileceksiniz. Bu puanlarınızla da tekrar başka oyuncularla puan yarışına girebileceksiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.squareenixmontreal.hitmansniper2&hl=en_GB&gl=BR

 

Yazıyı paylaşın:

Menü