Son bir dönem ile ekranlara dönen Dexter’dan birinci görüntü paylaşıldı

Son 20 yılın elbet en sevilen ve en tanınan dizilerinden biri olan Dexter, bildiğiniz üzere son bir dönem ile ekranlara yine dönüyor. Bu son dönemden da birinci tanıtım görüntüsü geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Görüntüde ne yazık ki pek fazla şey öğrenemiyoruz fakat o kulaklara kazınmış jenerik müziğini kısa da olsa duyabiliyoruz. Ayrıyeten final kısmını izleyenlerin de fark edebileceği üzere belirli ki olaylar kaldığı yerden devam edecek üzere duruyor. Bahsi geçen görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz.

Yeni sezon 10 kısımlık bir küçük dizi biçiminde olacak. Yeniden dizinin başrolünde Michael C. Hall olacak. Yaratıcılığını ise Clyde Phillips üstlenecek. Dizinin bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni dönemindeki öteki oyuncular da şöyle: Michael C. Hall, Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott.

Dizi yeni sezonunda Miami yerine bu sefer New York’un kurgusal bir kasabası olan Iron Lake’te geçecek. Ayrıca açıklanan bilgiye nazaran dizide Dexter hala hükümet tarafından aranıyor ve Miami’den çok uzak bir yerde diğer bir isim ile yaşıyor olacak.

 

Yazıyı paylaşın:

Menü