.La Alan Adı

Yandex ve Google gibi arama motorlarında Laos internet kullanıcıları arama gerçekleştirirken özellikle .La Alan Adı olan web sitesi adreslerini görmek ister. Gerek büyük gerek küçük işletme olsun Laos domain uzantısı olan .la arama motorlarında daha kolay bulunmayı sağlar. Ürün satışları artacağı gibi sayesinde Laos pazarından da pay alınır.

Alan Adı Sorgulama

Kısa ve akılda kalıcı özelliğe sahip olmasından dolayı internet dünyasında kaybolmadanhızlı ve kolay bulunmaya olanak sağlar. Özellikle markasını korumak ve büyütmek isteyenler açısından Laos kültürüne uygun hareket edilmesi halinde .la uzantısı önem kazanmaktadır.

Ticari markayı güven altına almak ve telif hakkı ihlali ile mücadele edebilmek için önleyici tedbirlerin başında .La Alan Adı adresinin Laos’ta kaydedilmesi yer alır. Alan adı markayı diğer rakiplerinin bir adım önüne geçmesine yardımcı olur. .la domain bilgileri şu şekildedir;

  • Adres uzunluğu 1 ila 63 karakter arası.
  • Tescil suresi 1 ila 10 yıl arası.
  • Name Server sayısı 1 ila 10 adet
  • IDN desteği Hayır
  • .la transfer Evet.

Alan Adı Alma

.la satın almak için birçok sebepten ilki Laos’a yatırım yapmak için akıllı bir karar vermektir. Dünya Bankası tarafından Güneydoğu Asya’da Laos, gelişmekte olan bir pazar olarak kabul edilmekte ve sınıflandırılmaktadır.

Bu yüzden .la domain uzantısı, Laos dijital pazarına girmek için benzersiz bir araçtır. .la domain kaydı döküman gerektirmez gerçek zamanlı kayıt yapılır, hem kişisel hem de kurumsal kayıtlara izin verilir.

Yazıyı paylaşın:

Menü