Hizmetler

Domain Aracılık Hizmetleri

Hayalinizdeki domaini Domiker’de bulamadınız mı? Merak etmeyin. İstediğiniz domain bir başkası tarafından kayıt edilmiş ve mülkiyet sahibine ulaşamıyorsanız, bunu sizin yerinize biz gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası domain piyasalarındaki uzmanlığımızla, istediğiniz domainin sahibine ulaşmak için farklı metotlar deniyor ve mülkiyet sahibine teklifinizi iletiyoruz. Eğer karşı bir teklif gelirse bunu size iletiyor ve ortak bir noktada buluşulmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Domain aracılık hizmetlerimizde, domainin mülkiyetini alabilmeniz için, kimliğinizi tamamen gizli tutarak hedef domainin mülk sahibine ulaşmaya çalışıyoruz. Ancak bazı domainlerde bu durum olumlu sonuçlanamayabiliyor. Kimi zaman domain mülkiyeti sahipleri tekliflere ilgi duymayabiliyorlar. Ancak biz yine de mülkiyeti alabilmeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyor olacağız!

%0 Risk

Aracılık hizmetimizin ücreti her bir domain için 50 USD’dir. Görüşmeler olumlu sonuçlanır ve anlaşma sağlanırsa, anlaşılan tutarın %10’u tarafınızca bize ödenecektir. Aracılık süresi 45 gündür. Eğer 45 gün içerisinde mülk sahibine ulaşamazsak aracılık hizmeti için ödemiş olduğunuz ücretin tamamını 46. günde (50 USD) size geri iade edeceğiz.

Menü