Hepsi Grubunun Üyesi Cemre Kemer Anne Oldu!

Geçmiş dönemlerin oldukça ses getiren Hepsi Grubu üyelerinden Cemre Kemer, anne oldu. Son dakika haberler içerisinde yaptığı paylaşımlarla ve Instagram‘daki yoğun kitlesi ile adından sıklıkla söz ettiren Cemre Kemer, bebeğini kucağına aldı.

Şarkıcı Cemre Kemer Anne Oldu

2000’li yılların sevilerek dinlenilen ve genç kızların örnek aldığı Grup Hepsi üyelerinden Cemre Kemer, 2020 yılının aralık ayında uzun süredir birlikte olduğu Emir Medina ile nikah masasına oturdu. Birlikteliğini sosyal medya üzerinden sıklıkla yaptığı paylaşımlarla ön planda tutan Cemre Kemer, şimdilerde anne oldu. Müjdeli haber sosyal medya hesabından duyuran ve bebeği ile olan ilk pozunu da takipçileriyle paylaşan Kemer’in, kızına verdiği isim de konuşuldu. Hepsi Grubu ile ünlenen Cemre Kemer’in kızına verdiği isim Karla!

Özgür Ve Güçlü

Hepsi grubunun sevilen üyesi Cemre Kemer, 8 yıldır birlikte olduğu Emir Medina ile 23 Aralık’ta dünya evine girdi. Bu birliktelik sonrasında takipçileri ile anne olacağı heyecanını paylaşan Kemer, hamilelik sürecini yaptığı paylaşımlarla ve videolarıyla deneyimlerini dile getirdi. 36 yaşındaki Cemre Kemer, geçtiğimiz günlerde kızını dünyaya getirdi. Tıklanan son haberler içinde Karla ismi, özgür ve güçlü anlamına geliyor. Doğum sonrasında 8 yıldır birlikte olduğu reklamcı sevgilisi Emir Medina ve kızıyla mutluluk pozu verdi. Karla isminin anlamı özgür ve güçlü olduğu gibi harf analizi de konu ile ilgilenen kişisel gelişim uzmanları tarafından şu şekilde yapıldı;

K: Başarılı kariyer sahibi

A: Mantık yürütebilme, kabiliyeti yüksek, algılama gücü üst düzeyde, mantıklı, lider ve öncü olarak temsil ediliyor.

R: Kararsız kişiliği ön planda tutmak anlamına gelir.

L: Sanatsal yönleri olan, kabiliyeti yüksek aynı zamanda Naif kişiliği ile yeteneklerin ön plana çıktığı anlama gelir.

A:Yüksek kişiliği, mantıklı algılamayı, Lider konumunda olma ve aynı zamanda öncülüğü temsil eder.

İsmin anlamı Cemre Kemer’in önceden iletişimde olduğu kişisel gelişim uzmanları tarafından ayrıntılı bir şekilde detaylandırılmıştır. Tam anlamı ise özgür, güçlü, başarılı ve kariyer sahibi anlamlarına gelir.

Cemre Kemer’in Mutluluk Gözyaşları

Hepsi Grubu kızlarından Cemre Kemer, yaptığı dansları ve şarkıları ile gündemde yerine sürekli olarak korudu. 8 yıldır aşk yaşadığı Emir Medina ile hayranlarına da şaşkınlığa uğratan sürpriz bir şekilde evlenmişti. Bu evliliğin ardından gelen hamile olduğu ortaya çıkan haberler gerek Grup Hepsi sevenlerini, gerekse Cemre Kemer’in takipçilerini sevindirdi. Cemre Kemer Medina’nın Instagram platformunda 294bin takipçisi bulunmaktadır. Bin üzerinde de gönderisi yer ediniyor. Yalnızca Instagram değil, YouTube platformunda da günlük yaşamı ve hamilelik sürecindeki deneyimlerini de takipçileriyle paylaşıyor.

Cemre Kemer, 4 temmuz günü bebeğine kavuştu. Hamilelik sürecinde YouTube ve Instagram platformunda yaptığı paylaşımlarla birçok hamile adayına da deneyimlerini aktaran Kemer, bebeğini kucağına alıp paylaştı. Aynı zamanda son haberler arasında sıklıkla tıklanan, Cemre Kemer’in kızına verdiği ismin ne anlama geldiği merak uyandırdı. Cemre Kemerin minik kızı Karla’nın anlamı, güçlü ve özgür!

Cemre Kemer İçin Destek Paylaşımları

2005 yılında kariyerlerine başlayan ve büyük ses getiren Hepsi grubunun şarkıları, halen günümüzde dinleniyor. Grup Hepsi üyeleri Eren Bakıcı, Cemre Kemer, Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül. Başlarda hep birlikte müzik yapmaktaydılar. Fakat grubun 3 albüm yapmasının ardından Gülçin Ergül, 2009 yılının kış aylarında hepsi grubundan ayrıldı. Yoluna tek bir şekilde devam etmek istediğini belirtti. Grup Eren Bakıcı, Cemre Kemer ve Yasemin Yürük ile müzik yolculuklarına kaldıkları yerden yaptığı şarkılarla birlikte devam ettiler.

Grubun üyelerinden 17 Şubat 1985 doğumlu Cemre Kemer, 8 yıldır birlikte olduğu ve yaptığı paylaşımlarla aşkını dile getirdiği sevgilisi Emir Medina ile 2020 yılının aralık ayında evlendi. Cemre Kemer pandemi sürecinde gözlerden uzak bir şekilde evlenip, sevenleri ile birlikte bu mutlu anı paylaştı. Ardından gelen hamile olduğuna dair haberleri doğrulayıp, Instagram üzerinden takipçilerine duyurdu.

4 Temmuz 2021 doğumlu kızı Karla’yı kucağına alan Cemre Kemer’e, grubun diğer üyelerinden destek paylaşımları geldi. Cemre Kemer’in yakın olduğu Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük, uzun yıllardan beri dostlukları devam eden Cemre Kemer için yaptıkları paylaşımlarla destek oldu. Grubun diğer üyesi Gülçin Ergül 2009 yılında hepsi grubundan ayrılıp, geçtiğimiz zamanlarda grupla bir araya geldi ve bu birliktelik tekrardan grubun üyelerinin barıştığı söylentilerini de dile getirdi. Gülçin Ergül’de, Cemre Kemer’in bu mutlu anına destek olup yanında yer aldı.

Cemre Kemer’in yakın arkadaşı Eren Bakıcı “Çok duygusal oldum. Gözlerim yaşlı. Bu tablodan etkilendim. Yeni bir canın dünyaya geleceğini, hayatlara girişini kutluyorum.” diyerek Cemre Kemer’in yapmış olduğu paylaşıma ilave olarak duygularını dile getirdi. Grubun diğer üyesi Yasemin Yürük ise “Teyze olduk! İnanamıyorum. Sağlıklı, mutlu, huzurlu!” diyerek Instagram üzerinden paylaşıp, destek oldu. Son dakika gündemde bulunan haberleri okumak için şimdi haber365’i tıklayın!

Yazıyı paylaşın:

Menü