Hakkımızda

İyi domain, iyi yatırım.

Domain dijital dünyadaki varlığınızı sürdürülebilir kılar. Domain markanızı temsil eder ve onu güçlü gösterir. Domain sizin dijital dünyada bulunabilmenizi sağlar. Fiziksel olarak kartvizitinizde bulunan iyi bir domain dikkat çeker ve size itibar kazandırır.

Özetle, domain bir güçtür.

1998’den beri marka domain portföy sahibi olan ve domain satışları gerçekleştiren bir ekibiz. Çok değerli global domainleri uluslararası platformlarda yeni sahipleriyle buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz. Son yıllarda Türk, Alman ve İtalyan marka domainlerine yöneldik ve bu alanlarda da ciddi potansiyel oluşturduk. Özellikle Türk markaların yabancı portföy şirketlerinin ellerine geçmesini engellemek için yoğun bir çalışma sürdürüyoruz. Nadiren yabancı portföy şirketlerinden alım yaparak, Türk marka domainleri güvence altına alıyoruz. Elbette bizde onlara global marka domainlerimizin satışlarını gerçekleştiriyoruz. Nihai olarak Türk marka domainlerinin bizde kalmasını sağlıyor ve yabancı şirketlerin bu marka domainleri yüksek fiyatlandırma politikalarıyla talep edenlere satmalarına engel oluyoruz. Bu açıdan kazanımlarımız ve kazandırdıklarımız oldukça önem arz ediyor. Türkiye’de hali hazırda binlerce referansa sahip olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Türk marka domainlerimizin daha kolay ulaşılabilir olması, transfer süreçlerinin ana dilde gerçekleşmesi gibi nedenlerden dolayı tamamen kendimize ait domain portföy girişimimizi oluşturduk: Domiker.

Binlerce marka domainle Domiker çatısı altında çalışmalarımızı sürdürmekten memnuniyet duyuyoruz. Uluslararası tecrübelerimizle dijital dünyada öne geçebilmeniz için satış sonrasında da sizlere destek veriyor olacağız.

Domiker ile gücünüze güç katın.

Menü