Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları erişime açıldı

Epic Games Store fiyatsız oyun kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam kıymetleri 109 TL olan Alien: Isolation ve Hand of Fate 2 oyunları ücretsiz oldu. Her iki oyunu da önümüzdeki bir hafta boyunca fiyatsız bir biçimde kütüphanenize ekleyebilirsiniz

Bu haftanın dikkat çeken oyunu Alien Isolation olmuş. Son devirlerin en başarılı korku/hayatta kalma oyunlarından birisi olarak bedellendirilen Alien: Isolation, etkileyici atmosferi ve oyunculara yaşattığı hayatta kalma endişesiyle dikkat çekiyor. Özellikle de Alien sinema serisinin hayranıysanız oyunun sunduğu keyif çok daha farklı bir düzeye ulaşıyor. Tipi sevenlerdenseniz muhakkak bir talih vermenizi öneriyoruz.

Haftanın öteki oyunu olan Hand of Fate’in tanıtım yazısı ise şöyle:

“Hand of Fate 2 karanlık ve hayali bir dünyada geçen dungeon crawler tipinde bir oyundur. Maceralarının tüm basamakları, desteden kendin seçtiğin efsanevi müsabakalarla belirlenen bu canlı masa oyununda ustalaş! Seçimlerini dikkatlice yap. Zira rakibin olan gizemli Satıcı senden intikam almak için elinden gelen her şeyi yapacak.

Masa değişmiş olsa bile bahis hala tıpkı: hayat ya da ölüm!”

Hand of Fate 2 ve Alien: Isolation oyunlarını hemen şu anda Epic Games Store’dan edinebilir ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 29 Nisan 18.00 prestijiyle sona erecek ve yerine yeni bir oyun verilecek.

Yazıyı paylaşın:

Menü