Dört yeni Mortal Kombat sineması için hazırlıklar yapılıyor

Mortal Kombat serisi önümüzdeki yıllarda da beyaz perdede kalmaya devam edecek üzere görünüyor. Yeni sinemada Sub-Zero‘yu canlandıran Joe Taslim, yapımcı stüdyo Warner Bros’un dört yeni Mortal Kombat sineması için hazırlıklar yaptığını söyledi. Yeni reboot sineması muvaffakiyete ulaşırsa şirket seriyi devam ettirmeyi planlıyor.

Variety’ye konuşan Joe Taslim,“Serinin devam etmesi durumunda dört yeni sinema için muahede imzaladım. Lakin devam sinemaları gelecek mi şu anda aşikâr değil. Umuyorum yeni bir sinema daha çekeriz.” biçiminde konuştu.

Yeni Mortal Kombat sineması şu anda bilhassa de serinin hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Sinemanın yayınlanan birinci fragmanı rekor kırıp tarihin en çok izlenen +18 fragmanı olmayı başarmıştı. Yani Warner Bros sinemaseverlerde kıymetli bir beklenti ve heyecan oluşturmayı başardı lakin bakalım sinema bu beklentileri karşılayabilecek mi.

Mortal Kombat sineması 23 Nisan’da HBO Max ve sinemalarda birebir anda yayınlanacak. Türkiye’de ise sinemalar kapalı olduğu için maalesef filmi yasal yollardan izleme imkanımız bulunmuyor.

 

Yazıyı paylaşın:

Menü