Bowers & Wilkins birinci tam kablosuz kulaklarını duyurdu

Ses dünyasının üst düzey isimlerinden Bowers & Wilkins de tam kablosuz kulaklık trendine adım attı. Bir model genel rekabete katılmayı amaçlarken öteki model ise cebi biraz daha dolgun olanlara hitap ediyor.

Bowers & Wilkins PI7 özellikleri ve fiyatı

Bowers & Wilkins PI7 özelleştirilmiş 9.2mm şoför ve armatür tweeter’dan oluşan bir dizilime sahip. Dizilim bir güçlendirici ile destekleniyor. Bu sistem 24-bit yüksek kalitede ses sunarken aptX Adaptive sayesinde düşük transferlerde dahi kaliteyi koruyabiliyor. 3 mikrofon ile faal gürültü engelleme yapılıyor.

Kulaklığın enteresan tarafı ise kutusu. 3.5mm girişi olan kutu aptX Low Latency üzerinden kablosuz olarak kulaklıklara ses gönderebiliyor. Yani kutu bir kablosuz ses iletim adaptörü olarak da kullanılabiliyor.

Kablosuz kulaklık 4 saate kadar kullanım müddeti sunarken kablosuz şarjlı kılıf ise ekstra 16 saat daha ekliyor. Bowers & Wilkins PI7 modeli 400 Avro üzere hayli yüksek bir fiyat etiketi ile satışa çıkıyor.

Bowers & Wilkins PI5 özellikleri ve fiyatı

Bowers & Wilkins PI5 ise tek bir 9.2mm şoför barındırıyor. Yeniden kutusunda 3.5mm jak girişi mevcut değil. Ayrıyeten iki mikrofon ile etkin gürültü engelleme yapılıyor. Bowers & Wilkins PI5 için 200 Avro fiyat etiketi belirlenmiş.

 

Yazıyı paylaşın:

Menü