Bilim kurgu simülasyon oyunu Infinite Lagrange, taşınabilir aygıtlar için fiyatsız olarak yayınlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Netease Games Küresel’in yaptığı uzay simülasyonu oyunu Infinite Lagrange taşınabilir aygıtlar için çıkışını gerçekleştirdi.

Infinite Lagrange şu anda ülkemiz de dahil olmak üzere tüm Avrupa bölgesi için fiyatsız olarak erişime açıldı. Oyunun küresel çıkış tarihi ne yazık ki bilinmiyor. Oyunun Free to Play olduğunu, yani oyun içi ödeme olduğunu hatırlatalım.

Oyunun mağaza sayfalarını, tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Devasa nakliye ağımız Lagrange Sistemi sayesinde Samanyolu’nun üçte birine yayıldık. Kendi yolunu çizmek ve Lagrange sistemini denetim etmek isteyen farklı güçler çarpışıyor. Güçlerden birinin önderi olarak ortaya çıktığında kendini hem çeşitli zorlukların hem de çeşitli fırsatların ortasında bulacaksın. Filoların, bilinmeyen uzayın sabotajlara ve palavralara hamile derinliklerine birinci adımları atacak. Bilinmeyenin ortasında harikulade işler başarmak için çabalayacak mısın yoksa inançlı yuvana geri mi döneceksin?

Hiçlikten Sonsuzluğa
Bakir galaksinin ortasında tüm varlığın küçük bir kent ve iki fırkateynden ibaret. Madencilik, inşaat ve ticaret yaparak üssünü ve bölgeni genişlet, daha ileri gemi inşa teknolojileri geliştir ve galaksilerarası uzayda daha fazla yük taşı.

Özelleştirilmiş Silah Sistemi
Yaratıcı tarafını öne çıkarmak istersen tek tek her geminin silah sisteminde değişiklikler yapabilir ve bu sistemleri geliştirebilirsin. Filonun tam potansiyelini kullanabilmesi sana bağlı.

Sınırsız Gemi Kombinasyonları
Spore Avcı Uçağı, Muhrip, Devasa Savaş Kruvazörü, Güneş Balinası Nakliye Gemisi… Geniş gemi ve uçak yelpazesi sayesinde, kıvrak zekânı kullanarak oluşturabileceğin filonun tipi konusunda hiçbir sınırlama yok.

Gerçekçi Devasa Uzay Savaşları
Bir uzay savaşında yeterli planlanmış bir pusu, düşman filosuna ağır hasarlar verebilir. Yahut filonu ağır güzergâhları korumakta kullanmayı seçebilirsin. Büyük bir savaş, yüzlerce mil çapında bir alanın hava trafiğine kapanmasına neden olabilir.

Keşfedilmemiş Uzayın Derinliklerine Gir
Samanyolu’nun ücra bir köşesinde, bilinen uzayın sonlarının ötesinde kendi üssün ve hayata geçirecek fikirlerin olacak. Filonu her an her şeyin olabileceği karanlık bölgelere göndereceksin. Sanki yıldızlar dışında neler keşfedeceksin?

Yıldızlararası Kuvvetlerle Etkileşim
Kozmosun farklı bölgelerinde farklı kuvvetler var. Gemilerini gönderip işbirliği yaparsın ve gayelerine ulaşmalarına yardım ederek zenginleşebilirsin yahut hava alanlarını ve bölgelerini işgal edebilirsin. Seni bekleyen sayısız bilinmeyen misyon var. Seçim senin!

Müttefiklere Gereksinimin Olacak
Burası her gün yeni iştiraklerin doğup çatışmaların başladığı dinamik bir topluluk. Dünyanın her yerinden oyuncularla ittifaklar kur yahut mevcut ittifaklara katıl. Bölgeni genişlet ve ismini tüm galaksiye duyur. Diplomasiyle herkesin refahı için çabalayacağın yahut istersen uzağında durabileceğin çetrefilli bir kozmosun ortasında olacaksın.

Infinite LagrangeNETEASE INTERACTIVE ENTERTAINMENT PTE. LTD Oyunlar Fiyatsız 1.6 GB

Infinite LagrangeNetease Games Küresel Strateji Oyunları Fiyatsız 78M

Yazıyı paylaşın:

Menü